Voopoo Argus GT II
Voor 23:59 besteld? Morgen in huis!
Gratis verzending al vanaf 20 euro!*
Snel verwerkt uit eigen voorraad!
Product beschrijving
De Argus GT II Kit is een krachtige DL set van Voopoo. Deze set bestaat uit de nieuwe Argus GT II Mod en de nieuwe MAAT Tank. Volledig kindveilig en lekvrij. Alle opties zijn in te stellen en af te lezen op het duidelijke kleurenscherm. Werkt op dubbele 18650 batterijen voor optimaal vermogen en capaciteit.
Argus GT II
De Argus GT II mod heeft een vermogen van 200W en werkt op dubbele 18650 batterijen. Dit is ruim voldoende om de MAAT tank te voorzien van genoeg power. De mod beschikt over een OLED kleuren scherm waar alle informatie duidelijk van af te lezen is. Om in het menu van de mod te komen houdt je de + en – knop tegelijk kort ingedrukt. Hierin is het mogelijk de modus te veranderen naar SMART, RBA, TURBO en TC (Temperature Control). In het instellingen menu kan de puff counter worden gereset, de helderheid worden aangepast en scherm tijd verminderd of verlengd worden. Tevens zit er een fysieke schakelaar op waarmee je het apparaat op slot kan zetten. De oplaadpoort is beschermd met een handig schuifje aan de bovenkant van de mod.
MAAT Tank
De MAAT is een nieuwe tank van Voopoo met een inhoud van 2ml. De tank maakt gebruik van de TPP coils en produceert daarom flinke damp. Om de coil te vervangen draai je de tank van de mod. Schroef daarna de onderkant van de tank af. Hierna kan de coil zo uit de tank worden getrokken en kan een nieuwe geïnstalleerd worden. Op de tank zitten 2 gaten voor de airflow. De airflow is preciezer aan te passen door de handige streepjes die er op staan. Tevens is de drip tip vervangbaar voor een universele 810 drip tip. Om de tank bij te vullen draai je de bovenkant tegen de klok in. De bovenkant zal los laten waarna 2 vulgaatjes zichtbaar worden.
Voopoo Kwaliteit
Het merk Voopoo staat bekend om zijn kwalitatief hoogstaande producten. Met de Argus GT II als bewijs! Het merk is al sinds 2010 actief op het gebied van elektrische sigaretten. De ervaring is duidelijk terug te zien in de producten. Meer weten over Voopoo? Neem gerust contact met ons op.
Voopoo Argus GT II beoordeeld door Vapekings
Inhaleren | Door middel van DL – Direct Lung | Wat is MTL&DL? |
Damp | |
Batterij | |
Smaak |
Inhoud
- Voopoo Argus GT II Mod
- MAAT Sub-ohm Tank (2ml)
- TPP-DM2 0.2ohm coil
- TPP-DM3 0.15ohm coil
- USB Type-C Oplaadkabel
- Reserve Onderdelen
- Handleiding
Merk | Voopoo |
Model | Argus GT II |
Capaciteit | 2ml |
Manier van inhaleren | Direct Lung |
Instelbare Airflow | Ja |
Beschikbare coils | TPP coils |
Aansluiting Verdamper | 510 |
Weerstandsbereik | 5-200W |
Afmetingen | 142.8mm x 54mm x 29mm |
Maximum Laadvermogen | 3A |
Batterijcapaciteit | Dubbele 18650 Batterij |
Oplaadmethode | USB Type-C Oplaadkabel |
Garantie | Garantiebeleid |
Voor 23:59 besteld? Morgen bezorgd!
Bestel voor 23:59 via Pakket met track & trace dan wordt je bestelling morgen bezorgd!